x

Hotel Praděd

Obchodní podmínky společnosti Michal Háma

se sídlem nám. Svobody 3/14, 795 01 Rýmařov, identifikační číslo: 65887379 pro prodej zboží a služeb prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese https://praded.ikelp.com/rozvoz

1. Objednávka

Pro objednání zboží je nutné být zaregistrován a přihlášen v online e-shopu. Pokud není objednávka vyrobena, je možné ji zrušit telefonickým kontaktováním provozu, nebo ji osobně stornovat přímo na provozu.

Platbu je možné zrealizovat:

Osobně na provozovně v průběhu otvíracích hodin dané provozovny, nebo při převzetí zboží objednaného na dovoz. Akceptované formy úhrady jsou, hotovost, gastro stravenky nebo podporované typy platebních karet. Seznam podporovaných typů platebních karet a elektronických stravenek je k dispozici na našich stránkách, nebo na provozovně. Pokud bude objednané zboží hrazeno platební kartou, je nutné tento způsob úhrady vybrat v průběhu objednání zboží výběrem způsobu platby. Objednané zboží je také možné uhradit platební kartou, nebo zrychleným převodem prostřednictvím platební brány Comgate. Platební brána akceptuje všechny běžné platební karty jako VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club.

2. Dodací a platební podmínky

Dodání kurýrní službou - cena za dovoz závisí od adresy doručení, kterou je možno zjistit zadáním své adresy při vytváření objednávky a v souhrnu objednávky.Při převzetí zboží přímo na provozu, tedy při osobním odběru, se cena za dovoz neúčtuje.

Prodávající se zavazuje:

Dodat správný druh a množství zboží tak, jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceněAdekvátně zabalit zboží a dodat objednávku v dohodnuté lhůtě dodání. V případě, že objednávku nelze splnit (dodat) bude zákazník kontaktován operátorem a bude mu nabídnut podobný produkt. V případě, že objednávku není možné doručit ve smluvené lhůtě je zákazník kontaktován operátorem na dohodnutí dalšího postupu.Vystavit a přiložit daňový doklad - pokladní blok

Kupující se zavazuje:

Převzít objednané zboží a zaplatit za objednané zboží

3. Reklamace

Reklamace jsou vyřizovány telefonicky denně v čase otevřeného provozu a na telefonním čísle , nebo osobně na příslušném provozu během otevírací doby.

Záruka

Záruka platí max. 30 min. po dodání zboží. Zboží je možné reklamovat pokud neodpovídá kvalitě a druhu objednaného zboží, pro reklamaci musí být zachovaných 75% objemu ze zboží. Předmětem reklamace při dodání kurýrní službou nemůže být dodržení výdejní teploty menu. V případě specifické reklamaci je možné při reklamaci akceptovat méně než 75% objemu ze zboží. Na základě dohody se zákazníkem je provedena náprava (výměna zboží, vrácení peněz, nebo jiná kompenzace).

Způsob vrácení zboží

osobně na provozuprostřednictvím kurýra po dohodě

Způsob vrácení peněz při uznání reklamace

při hotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme ihned v hotovosti při bezhotovostní platbě za objednávku peníze vrátíme do 30 dnů dobropisem na účet plátce

Čekejte prosím...